首页 > 欧洲邮编 > 乌克兰 > Dnipropetrovska
Дніпровка (Красінська сільська рада)(53047)
Глеюватка (Глеюватська сільська рада)(53001)
Високе Поле (Орджонікідзівська сільська рада)(53014)
Вільний Табір (Широківська сільська рада)(53016)
Веселе (Веселівська сільська рада)(53080)
Вільне (Вільняньська сільська рада)(53032)
Вільний Посад (Широківська сільська рада)(53015)
Братсько-Семенівка (Надеждівська с/р)(53008)
Бурлацьке (Веселівська сільська рада)(53009)
Андрусівка (Златоустівська)(53005)
Базарове (Лозуватська с/р)(53064)
Черкаське (Преображенська сільська рада)(52360)
Чернече (Криничанська сільська рада)(52300)
Червоний Яр (Криничанська сільська рада)(52300)
Червоноіванівка (Червоноіванівська сільська рада)(52330)
Червоний Орлик (Покровська сільська рада)(52353)
Червоний Став (Жовтневська сільська рада)(52331)
Червона Балка (Преображенська сільська рада)(52360)
Червоне (Преображенська сільська рада)(52361)
Сухий Хутір (Дружбівська сільська рада)(52333)
Тарасівка (Гуляйпільська сільська рада)(52397)
Степанівка (Новоселівська сільська рада)(52395)
Суворовське (Криничанська сільська рада)(52396)
Смоленка (Гуляйпільська сільська рада)(52393)
Сорокопанівка (Покровська сільська рада)(52394)
Семенівка (Семенівська сільська рада)(52315)
Скелюватка (Щорська сільська рада)(52392)
Потоки (Щорська сільська рада)(52387)
Поляна (Кудашівська сільська рада)(52386)
Первозванівка (Дружбівська сільска рада)(52383)
Первомайське (Гуляйпільська сільська рада)(52384)
Підгірне (Семенівська сільська рада)(52385)
Павлівка (Катернопільська сільска рада)(52382)
Олександрівка (Болтишківська сільска рада)(52379)
Оленівка (Червонопромінська сільска рада)(52381)
Новомилорадівка (Покровська сільська рада)(52376)
Новопідгірне (Криничанська сільська рада)(52377)
Новожитлівка (Кудашівська сільська рада)(52374)
Нова Праця (Катернопільська сільська рада)(52372)
Новогурівка (Катернопільська сільська рада)(52373)
Михайлівка (Преображенська сільська рада)(52368)
Надія (Щорська сільська рада)(52369)
Милорадівка (Покровська сільська рада)(52353)
Мирне (Дружбівська сільська рада)(52367)
Малярщина (Дружбівська сільська рада)(52366)
Любомирівка (Семенівська сільська рада)(52364)
Лугове (Затишнянська сільська рада)(52358)
Кудашівка (Кудашівська сільська рада)(52350)
Лозуватка (Преображенська сільська рада)(52356)
Кринички(52300)
Крута Балка (Покровська сільська рада)(52355)
Коробчине (Червоноіванівска сільська рада)(52352)
Котлярівка (Семенівська сільська рада)(52354)
Катеринопіль (Катеринопільська сільська рада)(52320)
Ковалівка (Кудашівська сільська рада)(52347)
Кам'янчани (Дружбівська сільська рада)(52345)
Катеринівка (Кудашівська сільська рада)(52346)
Зоря (Катернопільська сільська рада)(52339)
Калинівка (Болтишківська сільська рада)(52344)
Зелений Кут (Новоселівська сільська рада)(52337)
Зелений Яр (Покровська сільська рада)(52338)
Затишне (Затишнянська сільська рада)(52363)
Зелена Долина (Адамівська сільська рада)(52336)
Діброва (Маломихалівська сільська рада)(52332)
Грузинівка(52328)
Вишневе (Українська сільська рада)(52319)
Водяне (Биківська сільська рада)(52324)
Веселе (Щорська сільська рада)(52317)
Високе (Гуляйпільська сільска рада)(52318)
Весела Долина (Покровська сільська рада)(52312)
Весела Роща (Семенівська сільска рада)(52316)
Бикове (Биківська сільська рада)(52321)
Благодатне (Гуляйпільська сільська рада)(52305)
Барвінок (Новоселівська сільська рада)(52303)
Березине (Гуляйпільська сільська рада)(52304)
Андріївка (Кудашівська сільська рада)(52301)
Аули(52310)
Іллінка (Новоселівська сільська рада)(52343)
Адамівка (Адамівська сільська рада)(52334)
Світле(51909)
Підгороднє(52001)
Партизанське (Партизанська сільська рада)(52012)
Обухівка (Кіровська сільська рада)(52030)
Олександрівка (Олександрівська сільська рада)(52041)
Новоолександрівка(52070)
Новотаромське (Орджонікідзевська сільська рада)(52063)
Нове(52055)
Новомиколаївка (Новомиколаївська сільська рада)(52066)
Майорка(52025)
Кам'янка(52075)
Волоське (Волоська сільська рада)(52043)
Горького (Горьківська сельска рада)(52052)
Благовіщенка(52054)
Братське(52073)
Балівка (Балівська сільська рада)(52010)
Шевченко (Володимирівська)(53823)
Широчани (Михайлівська)(53821)
Червоний Запорожець (Кам'янська)(53818)
Червоний Тік (Ленінська)(53852)
Усть-Кам'янка (Ленінська)(53854)
Червона Колонка (Кам'янська)(53816)
Токівське (Ленінська)(53853)
Українка(53805)
Сергієвка(53813)
Перше Травня (Першотравенська)(53840)
Новосеменівка (Першотравенська)(53801)
Нова Січ (Першотравенська)(53843)
Новоіванівка (Кам'янська)(53831)
Михайло-Заводське (Михайлівська)(53822)
Нива Трудова (Ниво-Трудівська)(53810)
Михайлівка (Михайлівська селищна рада)(53820)
Грушівка (Ленінська сільська рада)(53850)
Володимирівка(53812)
Гранітне (Ленінська сільська рада)(53855)
Велика Костромка (Великокостромська сільська рада)(53861)