首页 > 欧洲邮编 > 乌克兰 > Zakarpatska
Скотарське (Скотарська сільська рада)(89133)
Есень (Есеньська сільська рада)(89461)
Лопухів (Лопухівська сільська рада)(90522)
Галоч (Галоцька сільська рада)(89430)
Нижні Ворота (Нижньоворітська сільська рада)(89130)
Підполоззя (Підполозянська сільська рада)(89121)
Жденієво (Жденіївська селищна рада)(89120)
Чабанівка (Ірлявська сільська рада)(89455)
Забрідь (В.Березний)(89000)
Довге Поле (Баранинська сільська рада)(89434)
Лази (Лазівська сільська рада)(90554)
Колодне (Колодненська сільська рада)(90512)
Сімерки (Сімерки)(89213)
Ужгород(88000)
Чорнотисів (Чорнотисівська сільська рада)(90363)
Шаланки (Шаланківська сільська рада)(90311)
Сасово (Сасівська сільська рада)(90360)
Форголань (Пийтерфолвівська сільська рада)(90354)
Пушкіно (Перехрестівська сільська рада)(90321)
Руська Долина (Матіївська сільська рада)(90326)
Оклі (Неветленфолівська сільська рада)(90365)
Оклі Геть (Неветленфолівська сільська рада)(90365)
Неветленфолу (Неветленфолівська сільська рада)(90365)
Новоселиця (Новоселицька сільська рада)(90341)
Гетиня (Чепівська сільська рада)(90361)
Пашківці (Щербовецька сільська рада)(89120)
Гукливий (Гукливська сільська рада)(89140)
Верхня Грабівниця (Підполозянська сільська рада)(89121)
Воловець (Воловець)(89100)
Тихий (Тихий)(89032)
Загорб (Загорб)(89012)
Княгиня (Стричава)(89021)
Завосино (Малий Березний)(89040)
Волосянка(89030)
Домашин (Сіль)(89021)
Часлівці (Коритнянська сільська рада)(89435)
Чертеж (Худлівська сільська рада)(89452)
Циганівці (Великолазівська сільська рада)(89414)
Підгорб (Баранинська сільська рада)(89425)
Соловка (Соловківська сільська рада)(89462)
Оноківці (Оноківська сільська рада)(89412)
Оріховиця (Оноківська сільська рада)(89412)
Минай (Холмківська сільська рада)(89427)
Невицьке (Невицька сільська рада)(89411)
Кінчеш (Коритнянська сільська рада)(89435)
Гайдош (Киблярівська сільська рада)(89450)
Барвінок (Баранинська cільська рада)(89425)
Батфа (Галоцька сільська рада)(89430)
Анталовці (Худлівська cільська рада)(89471)
Баранинці (Баранинська cільська рада)(89425)
Топчино (Топчинська сільська рада)(90573)
Тячів (Тячівська міська рада)(90500)
Раково (Вільховецько-Лазівська сільська рада)(90544)
Тересва (Тересвянська селищна рада)(90564)
Підплеша (Нересницька сільська рада)(90541)
Рівне (Чумалівська сільська рада)(90510)
Крива (Кривська сільська рада)(90563)
Кричово (Кричівська сільська рада)(90511)
Глибокий Потік (Глибокопотіцька сільська рада)(90574)
Черник (Стройненська сільська рада)(89331)
Вільхівчик (Вільховецька сільська рада)(90543)
Павлово (Плосківська сільська рада)(89311)
Уклін (Полянська сільська рада)(89313)
Мала Мартинка (Тибавська сільська рада)(89330)
Оленево (Плосківська сільська рада)(89311)
Тур'я-Бистра(89231)
Лопушанка (Дусинська сільська рада)(89332)
Тур'я Пасіка(89223)
Зарічово (Зарічово)(89212)
Лікіцари (Турички)(89215)
Чопівці (Ракошинська сільська рада)(89620)
Руське (Ракошинська сільська рада)(89620)
Старе Давидкове (Івановецька сільська рада)(89622)
Ростов'яниця (Копиновецька сільська рада)(89631)
Руська Кучава (Кальницька сільська рада)(89633)
Новоселиця (Яблунівська сільська рада)(89666)
Обава (Обавська сільська рада)(89643)
Нижній Коропець (Нижньокоропецька сільська рада)(89670)
Нове Давидково (Новодавидківська сільська рада)(89624)
Буковець (Буковецька сільська рада)(90021)
Бобовище (Бобовищенська сільська рада)(89632)
Модьорош (Вишківська селищна рада)(90457)
Фанчиково (Фанчиківська сільська рада)(90352)
Фертешолмаш (Великопаладська сільська рада)(90371)
Тисобикень (Пийтерфолвівська сільська рада)(90355)
Тросник (Фанчиківська сільська рада)(90352)
Нове Клинове (Неветленфолівська сільська рада)(90365)
Горбки (Веряцька сільська рада)(90336)
Матійово (Матіївська сільська рада)(90326)
Виноградів (Виноградівська міська рада)(90300)
Вербовець (Вербовецька сільська рада)(90322)
Вилок (Вилоцька селищна рада)(90351)
Велика Паладь (Великопаладська сільська рада)(90370)
Сіль (Сіль)(89021)
Смереково (Смереково)(89042)
Малий Березний (Малий Березний)(89040)
Розтоцька Пастіль (Розтоцька Пастіль)(89041)
Холмок (Холмківська сільська рада)(89422)
Холмці (Холмецька сільська рада)(89444)
Стрипа (Яроцька сільська рада)(89414)
Сюрте (Сюртянська сільська рада)(89432)
Соломоново (Соломонівська сільська рада)(89460)
Сторожниця (Сторожницька сільська рада)(89421)
Нижнє Солотвино (Руськокомарівська сільська рада)(89441)
Дубрівка (Дубрівська сільська рада)(89445)
Гута (Кам'яницька сільська рада)(89411)
Демечі (Малодобронська сільська рада)(89464)
Глибоке (Руськокомарівська сільська рада)(89441)
Тисалово (Новоселицька сільська рада)(90534)
Пригідь (Широколузька сільська рада)(90516)
Пещера (Нижньоапшанська сільська рада)(90572)
Подішор (Нижньоапшанська сільська рада)(90572)
Сусково (Сусківська сільська рада)(89322)
Тибава (Тибавська сільська рада)(89330)
Пасіка (Сусківська сільська рада)(89323)
Плав'є (Дусинська сільська рада)(89332)
Маюрки (Порошково)(89230)
Липовець (Турички)(89215)
Лумшори (Турички)(89215)
Герцівці (Пузняковецька сільська рада)(89630)
Микулівці (Копиновецька сільська рада)(89631)
Брестів (Брестівська сільська рада)(89645)
Буковинка (Верхньокоропецька сільська рада)(89660)
Широке (Широківська сільська рада)(90314)
Черна (Чернянська сільська рада)(90340)
Чорний Потік (Вербовецька сільська рада)(90322)
Холмовець (Чорнотисівська сільська рада)(90363)
Чепа (Чепівська сільська рада)(90361)
Хижа (Хижанська сільська рада)(90342)
Теково (Теківська сільська рада)(90343)
Пийтерфолво (Пийтерфолвівська сільська рада)(90354)
Притисянське (Фанчиківська сільська рада)(90352)
Підвиноградів (Підвиноградівська сільська рада)(90325)
Перехрестя (Перехрестівська сільська рада)(90320)
Олешник (Олешницька сільська рада)(90324)
Онок (Оноцька сільська рада)(90313)
Нове Село (Новоселицька сільська рада)(90350)
Мала Копаня (Малокопанська сільська рада)(90331)
Карачин (Перехрестівська сільська рада)(90320)
Королево (Королівська селищна рада)(90332)
Дюла (Чорнотисівська сільська рада)(90364)
Затисівка (Чепівська сільська рада)(90361)
Гудя (Теківська сільська рада)(90343)
Дротинці (Дротинська сільська рада)(90353)
Веряця (Веряцька сільська рада)(90336)
Вербове (Матіївська сільська рада)(90326)
Велика Копаня (Великокопанська сільська рада)(90330)
Ботар (Неветленфолівська сільська рада)(90365)
Букове (Буківська сільська рада)(90315)
Ялове (Підполозянська сільська рада)(89121)
Боржавське (Боржавська сільська рада)(90310)
Тишів (Тишівська сільська рада)(89112)
Щербовець (Щербовецька сільська рада)(89120)
Розтока (Розтоцька сільська рада)(89141)
Перехресний (Розтоцька сільська рада)(89141)
Лази (Лазівська сільська рада)(89131)
Латірка (Білосовицька сільська рада)(89111)
Канора (Воловецька селищна рада)(89100)
Котельниця (Тишівська сільська рада)(89111)
Збини (Жденіївська селищна рада)(89120)
Кічерний (Розтоцька сільська рада)(89141)
Завадка (Верб'яжська сільська рада)(89113)
Задільське (Нижньоворітська сільська рада)(89130)
Верхні Ворота (Верхньоворітська сільська рада)(89132)
Біласовиця (Біласовицька сільська рада)(89111)
Буковець (Буковецька сільська рада)(89114)
Чорноголова (Чорноголова)(89042)
Абранка (Абранська сільська рада)(89121)
Ужок (Ужок)(89031)
Стужиця (Стужиця)(89010)
Сухий (Тихий)(89030)
Ставне (Ставне)(89014)
Стричава (Стричава)(89021)
Руський Мочар (Розтоцька Пастіль)(89041)
Мирча (Малий Березний)(89040)
Луг (Волосянка)(89030)
Люта (Люта)(89033)
Костронська Розтока (Кострино)(89022)
Лубня (Лубня)(89014)
Костева Пастиль (Розтоцька Пастіль)(89041)
Кострино (Кострино)(89022)
Жорнава (Загорб)(89012)
Гусний (Тихий)(89031)
Верховина Бистра (Верховина Бистра)(89030)
Вишка (Вишка)(89023)
Буківцьово (Буківцьово)(89042)
Великий Березний (Великий Березний)(89000)
Ярок (Яроцька сільська рада)(89414)
Бегентецька Пастіль (Розтоцька Пастіль)(89041)
Шишлівці (Тарновецька сільська рада)(89420)
Червоне (Червонівська сільська рада)(89461)
Худльово (Худлівська сільська рада)(89415)
Тисауйфалу (Тисаашванська сільська рада)(89461)
Тисаагтелек (Малодобронська сільська рада)(89464)
Тисаашвань (Тисаашванська сільська рада)(89502)
Тарнівці (Тарновецька сільська рада)(89420)
Тийглаш (Сюртянська сільська рада)(89432)
Середнє (Середнянська селищна рада)(89452)
Руські Геївці (Великогеєвецька сільська рада)(89434)
Руські Комарівці (Руськокомарівська сільська рада)(89443)
Ратовці (Ратовецька сільська рада)(89433)
Розівка (Холмківська сільська рада)(89424)
Пацканьово (Пацканівська сільська рада)(89451)
Петрівка (Соловківська сільська рада)(89461)
Паладь-Комарівці (Паладь-Комарівська сільська рада)(89431)
Палло (Галоцька сільська рада)(89430)
Малі Селменці (Паладь-Комарівська сільська рада)(89431)
Мала Добронь (Малодобронська)(89464)
Ляхівці (Худлівська сільська рада)(89452)
Малі Геївці (Великогеєвецька сільська рада)(89434)
Коритняни (Коритнянська сільська рада)(89435)
Лінці (Киблярівська сільська рада)(89450)
Кибляри (Киблярівська сільська рада)(89450)
Концово (Холмківська сільська рада)(89423)
Верхнє Солотвино (Худлівська сільська рада)(89415)
Вовкове (Середнянська селищна рада)(89452)
Великі Лази (Великолазівська сільська рада)(89440)
Велика Добронь (Великодобронська сільська рада)(89463)
Ботфалва (Тарновецька сільська рада)(89420)
Великі Геївці (Великогеєвецька сільська рада)(89434)
Ірлява (Ірлявська сільська рада)(89453)
Андріївка (Ірлявська cільська рада)(89454)
Чумальово (Чумалівська сільська рада)(90510)
Широкий Луг (Широколузька сільська рада)(90516)
Усть-Чорна (Усть-Чорнянська селищна рада)(90520)
Фонтиняси (Широколузька сільська рада)(90516)
Тячівка (Тячівська міська рада)(90500)
Угля (Углянська сільська рада)(90514)
Терново (Тернівська сільська рада)(90545)
Теребля (Тереблянська сільська рада)(90550)
Солотвино (Солотвинська селищна рада)(90575)
Тарасівка (Тарасівська сільська рада)(90530)
Руське Поле (Руськополівська сільська рада)(90551)
Сасово (Вільховецька сільська рада)(90542)
Руня (Бедевлянська сільська рада)(90561)
Руська Мокра (Руськомокрянська сільська рада)(90521)
Росош (Кричівська сільська рада)(90511)
Петрушів (Тернівська сільська рада)(90545)
Новоселиця (Новоселицька сільська рада)(90533)
Округла (Лазівська сільська рада)(90555)
Нижня Апша (Нижньоапшанська сільська рада)(90571)
Новобарово (Новобарівська сільська рада)(90552)
Нересниця (Нересницька сільська рада)(90540)
Нижній Дубовець (Дубівська селищна рада)(90531)
Мала Уголька (Углянська сільська рада)(90517)
Німецька Мокра (Руськомокрянська сільська рада)(90521)
Красна (Краснянська сільська рада)(90523)
Дулово (Дулівська сільська рада)(90513)
Калини (Калинівська сільська рада)(90532)
Добрянське (Добрянська сільська рада)(90560)
Дубове (Дубівська селищна рада)(90531)
Грушово (Грушівська сільська рада)(90570)
Дібрівка (Бедевлянська сільська рада)(90561)
Глиняний (Бедевлянська сільська рада)(90561)
Груники (Углянська сільська рада)(90514)
Ганичі (Ганичівська сільська рада)(90535)
Вишоватий (Тернівська сільська рада)(90546)
Вонігово (Вонігівська сільська рада)(90553)
Велика Уголька (Великоугольська сільська рада)(90515)
Верхній Дубовець (Дубівська селищна рада)(90531)
Вільхівці-Лази (Вільховецько-Лазівська сільська рада)(90544)
Буштино (Буштинська селищна рада)(90556)
Вільхівці (Вільховецька сільська рада)(90542)
Бедевля (Бедевлянська сільська рада)(90561)
Бобове (Углянська сільська рада)(90514)
Яківське (Плосківська сільська рада)(89311)
Біловарці (Біловарська сільська рада)(90562)
Солочин (Солочинська сільська рада)(89321)
Стройне (Стройненська сільська рада)(89331)
Сасівка (Неліпинська сільська рада)(89308)
Свалява (Свалявська міська рада)(89300)
Родникова Гута (Родниківська сільська рада)(89310)
Росош (Дусинська сільська рада)(89333)
Поляна (Полянська сільська рада)(89313)
Родниківка (Родниківська сільська рада)(89310)
Плоске (Плосківська сільська рада)(89311)
Плоский Потік (Плосківська сільська рада)(89311)
Неліпино (Неліпинська сільська рада)(89308)
Керецьки (Керецьківська сільська рада)(89334)
Драчино (Свалявська міська рада)(89307)
Дусино (Дусинська сільська рада)(89332)
Ганьковиця (Ганьковицька сільська рада)(89300)
Голубинне (Голубинська сільська рада)(89320)
Березники (Березниківська сільська рада)(89335)
Вовчий (Неліпинська сільська рада)(89308)
Туриця (Туриця)(89222)
Турички (Турички)(89215)
Тур'я Поляна(89232)
Сімер (Сімер)(89203)
Порошково (Порошково)(89230)
Пастілки (Дубриничі)(89210)
Перечин (Перечин)(89200)
Мокра (Порошково)(89230)
Новоселиця (Новоселиця)(89210)
Дубриничі (Дубриничі)(89210)
Чинадієво (Чинадіївська селищна рада)(89640)
Чинадієво (Чинадіївська селищна рада)(89640)
Чомонин (Чомонинська сільська рада)(89652)
Червеньово (Зняцівська сільська рада)(89651)
Череївці (Лохівська сільська рада)(89634)
Червеньово (Зняцівська сільська рада)(89651)
Череївці (Лохівська сільська рада)(89634)
Страбичово (Страбичівська сільська рада)(89655)
Чабин (Обавська сільська рада)(89643)
Страбичово (Страбичівська сільська рада)(89655)
Чабин (Обавська сільська рада)(89643)
Мукачеве(89600)
Мукачеве(89600)
Лісарня (Верхньовизницька сільська рада)(89644)
Лавки (Лавківська сільська рада)(89635)
Лісарня (Верхньовизницька сільська рада)(89644)
Лавки (Лавківська сільська рада)(89635)
Кучава (Верхньокоропецька сільська рада)(89660)
Куштановиця (Верхньокоропецька сільська рада)(89660)
Кучава (Верхньокоропецька сільська рада)(89660)
Куштановиця (Верхньокоропецька сільська рада)(89660)
Крите (Пузняковецька сільська рада)(89630)
Кузьмино (Кальницька сільська рада)(89633)
Крите (Пузняковецька сільська рада)(89630)
Кузьмино (Кальницька сільська рада)(89633)
Ключарки (Ключарківська сільська рада)(89626)
Копинівці (Копиновецька сільська рада)(89631)
Ключарки (Ключарківська сільська рада)(89626)
Копинівці (Копиновецька сільська рада)(89631)
Кленовець (Кольчинська селищна рада)(89636)
Клочки (Верхньовизницька сільська рада)(89644)
Кленовець (Кольчинська селищна рада)(89636)
Клочки (Верхньовизницька сільська рада)(89644)
Кальник (Кальницька сільська рада)(89633)
Карпати (Чинадіївська селищна рада)(89641)
Кальник (Кальницька сільська рада)(89633)
Карпати (Чинадіївська селищна рада)(89641)
Драгиня (Зняцівська сільська рада)(89650)
Дубино (Обавська сільська рада)(89643)
Драгиня (Зняцівська сільська рада)(89650)
Дубино (Обавська сільська рада)(89643)
Дерцен (Дерценська сільська рада)(89671)
Домбоки (Ракошинська сільська рада)(89620)
Дерцен (Дерценська сільська рада)(89671)
Домбоки (Ракошинська сільська рада)(89620)
Грабово (Пузняковецька сільська рада)(89630)
Грибівці (Бобовищенська сільська рада)(89632)
Грабово (Пузняковецька сільська рада)(89630)
Грибівці (Бобовищенська сільська рада)(89632)
Гандеровиця (Станівська сільська рада)(89666)
Гандеровиця (Станівська сільська рада)(89666)
Вільховиця (Бистрицька сільська рада)(89645)
Вільховиця (Бистрицька сільська рада)(89645)
Березинка (Лалівська сільська рада)(89664)
Бистриця (Бистрицька сільська рада)(89645)
Березинка (Лалівська сільська рада)(89664)
Бистриця (Бистрицька сільська рада)(89645)
Барбово (Макарівська сільська рада)(89677)
Бенедиківці (Ракошинська сільська рада)(89620)
Барбово (Макарівська сільська рада)(89677)
Бенедиківці (Ракошинська сільська рада)(89620)
Тітківці (Присліпська сільська рада)(90014)
Торунь (Торунська сільська рада)(90015)
Тітківці (Присліпська сільська рада)(90014)
Торунь (Торунська сільська рада)(90015)
Стригальня (Міжгірська селищна рада)(90000)
Сухий (Репинська сільська рада)(90032)
Стригальня (Міжгірська селищна рада)(90000)
Сухий (Репинська сільська рада)(90032)
Сойми (Соймівська сільська рада)(90033)
Сопки (Лозянська сільська рада)(90034)
Сойми (Соймівська сільська рада)(90033)
Сопки (Лозянська сільська рада)(90034)
Рекіти (Лісковецька сільська рада)(90012)
Репинне (Репинська сільська рада)(90032)
Рекіти (Лісковецька сільська рада)(90012)
Репинне (Репинська сільська рада)(90032)
Присліп (Присліпська сільська рада)(90014)
Річка (Річківська сільська рада)(90030)
Присліп (Присліпська сільська рада)(90014)
Річка (Річківська сільська рада)(90030)
Пилипець (Пилипецька сільська рада)(90011)
Подобовець (Пилипецька сільська рада)(90011)
Пилипець (Пилипецька сільська рада)(90011)
Подобовець (Пилипецька сільська рада)(90011)
Лісковець (Лісковецька сільська рада)(90012)
Лозянський (Лозянська сільська рада)(90034)
Лісковець (Лісковецька сільська рада)(90012)
Лозянський (Лозянська сільська рада)(90034)
Келечин (Келечинська сільська рада)(90022)
Косів Верх (Негровецька сільська рада)(90024)
Келечин (Келечинська сільська рада)(90022)
Косів Верх (Негровецька сільська рада)(90024)
Загорб (Синевирсько-Полянська сільська рада)(90040)
Запереділля (Міжгірська селищна рада)(90005)
Загорб (Синевирсько-Полянська сільська рада)(90040)
Запереділля (Міжгірська селищна рада)(90005)
Завійка (Присліпська сільська рада)(90014)
Заверхня Кичера (Синевирська сільська рада)(90041)
Завійка (Присліпська сільська рада)(90014)
Заверхня Кичера (Синевирська сільська рада)(90041)
Верхній Бистрий (Верхньобистрянська сільська рада)(90025)
Верхній Бистрий (Верхньобистрянська сільська рада)(90025)
Яблунівка (Вишківська селищна рада)(90458)
Береги (Синевирсько-Полянська сільська рада)(90040)
Яблунівка (Вишківська селищна рада)(90458)
Береги (Синевирсько-Полянська сільська рада)(90040)
Чертіж (Хустська міська рада)(90400)
Широке (Нижньобистрівська сільська рада)(90421)
Чертіж (Хустська міська рада)(90400)
Широке (Нижньобистрівська сільська рада)(90421)
Слоповий (Липецько-Полянська сільська рада)(90425)
Хуст(90400)
Слоповий (Липецько-Полянська сільська рада)(90425)
Хуст(90400)
Рокосово (Рокосівська сільська рада)(90410)
Ряпідь (Березівська сільська рада)(90426)
Рокосово (Рокосівська сільська рада)(90410)
Ряпідь (Березівська сільська рада)(90426)
Поточок (Монастирецька сільська рада)(90427)
Ракош (Вишківська селищна рада)(90454)
Поточок (Монастирецька сільська рада)(90427)
Ракош (Вишківська селищна рада)(90454)
Нижній Бистрий (Нижньобистрівська сільська рада)(90420)
Поляна (Копашнівська сільська рада)(90432)
Нижній Бистрий (Нижньобистрівська сільська рада)(90420)
Поляна (Копашнівська сільська рада)(90432)
Нанково (Нанківська сільська рада)(90435)
Нижнє Селище (Нижньоселищенська сільська рада)(90440)
Нанково (Нанківська сільська рада)(90435)
Нижнє Селище (Нижньоселищенська сільська рада)(90440)
Монастирець (Монастирецька сільська рада)(90427)
Монастирець (Монастирецька сільська рада)(90427)
Лунка (Копашнівська сільська рада)(90434)
Медвежий (Монастирецька сільська рада)(90427)
Лунка (Копашнівська сільська рада)(90434)
Медвежий (Монастирецька сільська рада)(90427)
Кошельово (Кошелівська сільська рада)(90413)
Крайна (Липчанська сільська рада)(90415)
Кошельово (Кошелівська сільська рада)(90413)
Крайна (Липчанська сільська рада)(90415)
Карповтлаш (Ізянська сільська рада)(90436)
Копашново (Копашнівська сільська рада)(90433)
Карповтлаш (Ізянська сільська рада)(90436)
Копашново (Копашнівська сільська рада)(90433)
Жовтневе (Драгівська сільська рада)(90432)
Забрідь (Забрідська сільська рада)(90428)
Жовтневе (Драгівська сільська рада)(90432)
Забрідь (Забрідська сільська рада)(90428)
Данилово (Данилівська сільська рада)(90443)
Драгово (Драгівська сільська рада)(90432)
Данилово (Данилівська сільська рада)(90443)
Драгово (Драгівська сільська рада)(90432)
Вільшани (Вільшанківська сільська рада)(90424)
Ділок (Горінчівська сільська рада)(90430)
Вільшани (Вільшанківська сільська рада)(90424)
Ділок (Горінчівська сільська рада)(90430)
Іза (Ізянська сільська рада)(90436)
Бороняво (Боронявська сільська рада)(90442)
Іза (Ізянська сільська рада)(90436)
Бороняво (Боронявська сільська рада)(90442)
Підгірне (Чорнопотіцька сільська рада)(90111)
Приборжавське (Приборжавська сільська рада)(90155)
Підгірне (Чорнопотіцька сільська рада)(90111)
Приборжавське (Приборжавська сільська рада)(90155)
Негрово (Негрівська сільська рада)(90114)
Нижнє Болотне (Вільхівська сільська рада)(90141)
Негрово (Негрівська сільська рада)(90114)
Нижнє Болотне (Вільхівська сільська рада)(90141)
Кушниця (Кушницька сільська рада)(90151)
Малий Раковець (Малораковецька сільська рада)(90144)
Кушниця (Кушницька сільська рада)(90151)
Малий Раковець (Малораковецька сільська рада)(90144)
Климовиця (Загатянська сільська рада)(90112)
Климовиця (Загатянська сільська рада)(90112)
Загаття (Загатянська сільська рада)(90112)
Заріччя (Зарічанська сільська рада)(90124)
Загаття (Загатянська сільська рада)(90112)
Заріччя (Зарічанська сільська рада)(90124)
Гребля (Греблянська сільська рада)(90140)
Заболотне (Великораковецька сільська рада)(90143)
Гребля (Греблянська сільська рада)(90140)
Заболотне (Великораковецька сільська рада)(90143)
Великий Раковець (Великораковецька сільська рада)(90143)
Горбок (Доробратівська сільська рада)(90119)
Великий Раковець (Великораковецька сільська рада)(90143)
Горбок (Доробратівська сільська рада)(90119)
Вільхівка (Вільхівська сільська рада)(90141)
Велика Розтока (Дубрівська сільська рада)(90133)
Вільхівка (Вільхівська сільська рада)(90141)
Велика Розтока (Дубрівська сільська рада)(90133)
Арданово (Арданівська сільська рада)(90120)
Арданово (Арданівська сільська рада)(90120)
Івашковиця (Загатянська сільська рада)(90112)
Іршава (Іршавська міська рада)(90100)